באתי להתקדם!

הדרכות ממני

חדש! קורסים להעצמת היצירתיות

למעצבים ואנשי קריאייטיב
מאיפה מביאים את הרעיונות, ואיך שומרים על היצירתיות שלנו חיה, בועטת ויוצרת? איך אפשר לגלות אותה - כל פעם מחדש? בקורס נאמן את עצמנו להישאר חדים ויצירתיים, נלמד להתמודד עם מחסומים ואתגרים כמו ביקורתיות, פחד ופרפקציוניזם, נלמד על שיטות לחשיבה יצירתית בעבודת העיצוב, נקבל משימות – שבחלקן נתנסה וניצור – וחלקן יהיו משימות התבוננות ואימוץ הרגלים חדשים לעבודה מלאת השראה. הקורס מכוון ומותאם למעצבים ולעוסקים בעבודה יצירתית.
ולכולם
יצירתיות היא כרטיס הכניסה למאה ה-21. קורס "לחיות יצירתיות" יעניק ללומדים פתח לשינוי תבניות החשיבה המקובעות ורכישת כלים לפיתוח חשיבה יצירתית, שונה ואחרת בעבודה, בלימודים ובחיי היומיום

הקורס מיועד לקהל הרחב: אנשי עסקים, מורים, הורים – ובעצם כל מי שהמילה יצירתיות מעוררת בו סקרנות וחשק. הקורס משלב תיאוריה וכלים מעשיים לפיתוח היצירתיות באמצעות התנסות חוויתית.
נבחרת התוכנות של אדובי ADOBE לעיצוב גרפי
3 קורסים שילמדו אתכם מאפס את השילוש הקדוש של תוכנות העיצוב. בקורסים דגש על המיומנויות הנדרשות למעצב הגרפי, הכלים החיוניים, ובכל שיעור התנסות ביצירת מוצרים שונים, שיעניקו לך ביטחון וניסיון. הלימוד - מעבר לתוכנות - כולל התייחסות להסתכלות עיצובית: סיבות לבחירות עיצוביות, תשומת לב לפרטים שעושים את ההבדל בנראות המקצועית, ופידבק מקצועי אישי ממני על הגשת משימות הקורס.

גרסה מחודשת - נפתחת בנובמבר 2020

ה-תוכנה לעיבוד תמונה. בה תוכלו לשנות מציאות ויזואלית, לתקן תמונות, ליצור קולאז׳ים, הדמיות ועוד.

עלתה הגרסה המחודשת!

התוכנה העיקרית והבסיסית לעבודה בסטודיו לעיצוב גרפי, בה יוצרים ומעמדים מוצרי דפוס, חוברות, כרטיסי ביקור, שלטי חוצות, אריזות ועוד - ועד למוצרי ווב כמו באנרים, תמונות פוסטים וקמפיינים שלמים.

עלתה הגרסה המחודשת!

תוכנת האיור של אדובי, בה יוצרים איורים, לוגואים​​ ומתפרעים עם הדמיון.
5/5

מיני קורסים נקודתיים

סדנאות וקורסים למעצבים שרוצים לרכוש מיומנויות נקודתיות.
מיני קורס פשוט וקולע למעצבים שרוצים לסגור את הפינה ולדעת לייצא תוצרי דפוס איכותיים.
הדרכה שיווקית וטכנית למעצבים ולבעלי עסקים שרוצים למשוך לקוחות חדשים, נלהבים ומדויקים

תכניות ליווי
למעצבים
שרוצים יותר!

הקורסים הבאים הם קורסים עמוקים ומקיפים - למעצבים שרוצים להשתדרג משמעותית.
תלמדו בהם תהליכים יסודיים שישדרגו את הסטודיו שלכם, את הביטחון ואת תהליכי העבודה שלכם.
קורס התמחות במיתוג: למעצבים שרוצים להתמחות בתהליך בניית מותג מההתחלה ועד הסוף. הקורס כולל ליווי והנחיה שלי בתהליך מיתוג אמיתי, ובונוסים נוספים.
5/5
קורס התנהלות עסקית: למעצבים ובעלי מקצועות קריאייטיבים שרוצים להתנהל נכון, לתמחר היטב, לדעת לנהל שיחות מכירה ולהרוויח יותר. הקורס כולל מפגשים איתי ושלל בונוסים שישדרגו את הסטודיו שלכם.
5/5
קורס לייטרום עם טל ניניו מיועד לצלמים חובבים ולצלמים מקצועיים שרוצים לרוצים להפסיק לבזבז זמן ולדעת אחת ולתמיד איך לעבד את התמונות שלהם כמו שהם רוצים, איך לנהל את התמונות שלהם איך שהם צריכים, ואיך להפיק מקסימום תועלת במינימום מאמץ!
סטודיו קלאס לצלמים:
5/5